HAKKIMIZDA

NOVİNKA MİMARLIK; 2010 yılında Kartepe'de inşaat ve iç mimari dekorasyon alanında faaliyetlerine başlamıştır. Kısa süre içerisinde sektöründe saygınlığını kazanan firmamız 2010 yılından buyana kadar inşaat ve iç mimari dekorasyon alınınında faaliyetlerde bulunmuştur.. Bu güne kadar çalışmalarında daima müşteri memnuniyetini öncelikli hedef belirlemiş, sektöründeki tüm gelişmeleri ve fuarları takip ederek daima kendini yenileyen profosyonel, dinamik, işinin ehli ekipleri ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Öncelikli faaliyet alanımız anahtar teslimi daire iç dekorasyonu olmakla birlikte, eviniz, ofisiniz, işyeriniz için pratik ve modern dekorasyon çözümlerimizle de sizinleyiz. Müşterilerimize her türlü ödeme kolaylığı sağlamakta ve dilerseniz düşük faizli banka kredileri ile finansman sorunlarınızı çözmekteyiz. Tüm bunların dışında kredi kartı ile taksitli ödeme imkanlarımız da sizler için... Mağazamızda çelik kapıları, banyo dolapları, ankastre gurupları, Seramik ve banyo vitrifiye grupları, Laminat parke çeşitlerini, Plastik kapı ve pencereleri, ahşap sauna ve türk hamamı hazır mutfak ve tüm mobilya çeşitlerini bulabilirsiniz. Bugüne kadar çalışmalarında daima müşteri memnuniyetini öncelikli hedef belirleyen NOVİNKA MİMARLIK İç Dekorasyon, sektöründeki tüm gelişmeleri ve fuarları takip ederek daima kendini yenileyen profesyonel, dinamik ve genç kadrosuyla faaliyetlerini sürdürmektedir.VİZYONUMUZ

Yakalamış olduğu başarı ile büyüme ivmesi ve kaliteyi prensip edinmiş kadrosu, dinamik yapısı ile sürekli büyüyen kaliteye önem veren anlayışı ile daha birçok faaliyete imza atmayı hedeflemektedir.

Vazgeçemeyeceğimiz güven ilkesi ve kalite anlayışı ile bugün ve yarın başarılarını sizinle paylaşmak arzusundadır.

 

 

 

 

 

 MİSYONUMUZ

Bugünün insanın ihtiyaçlarının karşılanmasında, bilimsel bilgiyle ulaşılmış yöntemleri, çevre koşullarına dayanıklı ve ekonomik araçlarla kullanmak ve doğayla uyumlu, estetik niteliği yüksek sonuçlar elde etmek, her geçen gün önemini arttırmaktadır.

Bu bilinçle Novinka Mimarlık olarak bilimsel birikimimiz, uygulama uzmanlığımız ve doğruya ulaşma arzumuzu yanımıza alarak çalışmaya başladık.

Amacımız her türlü çevre koşullarına dayanıklı, uygulaması kolay, tasarım gücü yüksek, zaman ve maliyet açısından ekonomik ürünler geliştirmek üretim koşullarını oluşturarak sizlerin kullanımına sunmak.

Başarımız; mekanı, oluşturan için keyifli, kullanan için eşsiz hale getirmek ve bunu paylaşabilmek. Yaşayan ve yaşatan mekanlar için hizmetinizdeyiz.REFERANSLARIMIZDAN BAZILARI

YENİ TEKNİK YAPI İNŞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

NEZİH TİCARET KİM.END.SAN.TİC.AŞ.

KOMPOZİT KİMYA VE ELK.LTD.ŞTİ

NCITY ALIŞ VERİŞ MERKEZİ. YÖN.

OTOKAR OTOMOTİV.SAV.SAN. A.Ş (BERTEK İNŞ.)

KORDSA GLOBAL END.İPLİK VE KORDBEZİ SAN.TİC.

BRİSA BRİDGESTONE SABANCI LAST.SAN.TİC. AŞ

KARAGÖZ İŞ MERKEZİ İŞ HANI YÖN.

PERON MOD.YAPI SİSTEMLERİ LTD.ŞTİ.

ERDEMLER ALŞ.VERİŞ MERK.DAN.İNŞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ

İKİLİM YAPI ÜRÜNLERİ ÜRETİM.VE PAZ.A.Ş

GEMADOOR MİM.MOB.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.